مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد از توزیع و بهره مندی 3 هزار و 500 نفر از غذای گرم در ماه مبارک به مناسبت قرار داشتن در آستانه هفته اطعام و اکرام ایتام خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی هادی آریان نژاد با عنوان این مطلب اد....

استاندار خراسان رضوی گفت: طی نشست با مهندس فتاح رئیس کمیته امداد کشور قرار بر این شد تا برای احداث اقامتگاههای ارزان قیمت جهت زائران رضوی مکاتباتی صورت گیرد تا زمین هایی که در اختیار هست را برای این موضوع اختصاص دهیم.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رس....

مدیرکل راه آهن خراسان رضوی گفت: برای اعزام مددجویان این نهاد به مشهد مقدس و زیارت بارگاه مطهر رضوی پیشنهاد می شود تا برای سهولت در این امر و راحتی زائران مددجو تفاهم نامه ای بین راه آهن و کمیته امداد منعقد شود.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته ام....

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی مدير كميته امداد نيشابورگفت: در راستای توسعه و ترویج برنامه های قرآنی و گسترش سنت حسنه محفل انس با قرآن و ضیافت افطاری محفل انس با قرآن کریم با حضور بیش از 300 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و چن....

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار از توزیع 300 سبد کالا با ارزش کلی 210 میلیون ریال در ماه مبارک رمضان و در بین خانواده های ایتام روستایی همزمان با نیمه رمضان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان ....

«تعداد دانش آموزان مورد حمايت: 331/4 هزار نفر ::: تعداد دانشجويان مورد حمايت: 93/3 هزار نفر ::: كل خانوارهاي مورد حمايت: 1/85 ميليون خانوار ::: تعداد خانوارهاي مورد حمايت طرح‌هاي خودكفايي: 930/7 هزار خانوار ::: تعداد خانوار زندانيان مورد حمايت: 30/8 هزار خانوار ::: كل خانوارهاي با سرپرست زن: 1/05 ميليون خانوار ::: تعداد وام خودكفايي پرداختي: 156/3 هزار مورد»
  • معرفی
  • روابط عمومی
  • خدمات الکترونیکی
  • سامانه ها
  • گزارشات
  • لینک مرتبط
  • ارتباط با ما