کمیته امداد با وجود آنکه مسئول جمع آوری معتادان در جامعه نیست اما ۱۰درصد ورودی های آن به خاطر طلاق است که اعتیاد یکی از عوامل اصلی طلاق محسوب می شود.
مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با علی مویدی، قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در د....

کمیته امداد برای نخستین بار همزمان با برگزاری جشن عاطفه ها و پیش از شروع آغاز سال تحصیلی با پرداخت ۱۱۰میلیارد ریال از محل اعتبارات این نهاد نسبت به تامین بخشی از هزینه های تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت اقدام کرده است.
مرحله دوم جشن عاطفه ها دهم ....

احداث ۲۰۰ واحد مسکونی و تعمیرات ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی در شهرستان محروم چالدران در سال جاری انجام خواهد شد.
مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در سفر استانی خود به آذربایجان غربی با امام جمعه،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهر....

استانهای آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی به ترتیب جزو استانهای برتر در پرداخت نذورات قربانی و کمک های نقدی معرفی شده اند.
مشارکت مردم خداجو در عید قربان امسال نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابوالقا....

بسیاری از خیران می‌خواهند اصل پول برای خودشان باشد که با این اقدام، مردم بخشی از وجوهات خود را به صورت سپرده در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت می‌سپارند و از محل سپرده‌ها به مددجویان تسهیلات پرداخت می شود.
پنج صندوق دیگر قرض الحسنه امداد ولایت با حضور نماینده ول®....

«تعداد دانش آموزان مورد حمايت: 330 هزار نفر ::: تعداد دانشجويان مورد حمايت:87/6 هزار نفر ::: كل خانوارهاي مورد حمايت: 1/88 ميليون خانوار ::: تعداد خانوارهاي مورد حمايت طرح‌هاي خودكفايي: 1/02 هزار خانوار ::: تعداد خانوار زندانيان مورد حمايت: 31/6 هزار خانوار ::: كل خانوارهاي با سرپرست زن: 1/07 ميليون خانوار ::: تعداد وام خودكفايي پرداختي: 122/2 هزار مورد»
  • معرفی
  • روابط عمومی
  • خدمات الکترونیکی
  • سامانه ها
  • گزارشات
  • لینک مرتبط
  • ارتباط با ما