بیانیه کمیته امداد در محکومیت تجاوزگری رژیم اشغالگر صهیونیست به غزه

کد :
60988
آخرین به روزرسانی :
3 اردیبهشت 1403 - 11:25

از پیشنهاد صفحه «بیانیه کمیته امداد در محکومیت تجاوزگری رژیم اشغالگر صهیونیست به غزه» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
حقوقی و امور مجلس

بیانیه کمیته امداد در محکومیت تجاوزگری رژیم اشغالگر صهیونیست به غزه

کمیته امداد امام خمینی(ره) در بیانیه‌ای تجاوز آشکار رژیم صهیونیستی به غزه و کشتار وحشیانه زنان و کودکان فلسطینی و بمباران بیمارستان و به شهادت رساندن هزاران زن و مرد و کودک را به عنوان فاجعه هولناک قرن محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، متن بیانیه کمیته امداد امام خمینی(ره) به شرح زیر است؛

خوی درنده رژیم غاصب اسرائیل بار دیگر صحنه‌هایی دردناک و تاسف‌بار را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشیده است. صحنه‌هایی که وجدان‌های بیدار جهانیان را به قضاوت فرا می‌خواند تا برای تحقق حقوق طبیعی ملتی ستم‌دیده که ده‌ها سال تحت ظلم و جور و زیر شکنجه غاصبان صهیونیست کودک‌کش و حامیان جلّادش در راُس آنها آمریکا و انگلیس هستند، سکوت نکنند.

 همصدا با ملت بزرگ ایران و ملت‌های مسلمان و همه آزادگان  جهان، انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه و سبوعانه رژیم جعلی و خونخوار اسرائیل اعلام داشته و بار دیگر بیعت مستحکم خود را بر تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان تا نابودی این رژیم درنده‌خو و آزادسازی قدس شریف اعلام می‌داریم.

کمیته امداد امام خمینی(ره) همدردی خود را با خانواده شهدا و کشته‌شدگان در حملات رژیم درنده‌خوی اسرائیل به مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه به ویژه حادثه دلخراش بمباران بیمارستان، اعلام داشته و در کنار قهرمانان جبهه مقاومت در دفاع از مظلومان و خانواده‌های شهدای غزه و همدل و همصدا با ملت غیور ایران اسلامی و همه ملت‌های آزاده، امروز را به عزا می‌نشینیم و متضرعانه از خداوند سبحان فرج منتقم خون شهدا، آقا امام زمان (عج) را مسئلت داریم.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)