رشد 68 درصدی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان اردبیلی

کد :
69975
آخرین به روزرسانی :
20 تیر 1403 - 14:16

از پیشنهاد صفحه «رشد 68 درصدی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان اردبیلی» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
حمایت و سلامت خانواده
رویداد
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت اردبیل خبر داد:

رشد 68 درصدی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان اردبیلی

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه توسط صندوق امداد ولایت در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قدیر حسن‌زاده اظهار کرد: تسهیلات صندوق امداد ولایت به شکل کاملا قرض‌الحسنه به خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب پذیر پرداخت شده است.

وی سرفصل‌های پرداخت این تسهیلات را یادآور شد و بیان کرد: این تسهیلات در قالب کارگشایی، حوزه درمان، مسکن، تسهیلات اشتغال‌زایی و... پرداخت می‌شود.

حسن‌زاده با اعلام اینکه در سه ماهه نخست سال‌جاری 475 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار افراد واجد شرایط قرار گرفته است، افزود: بیش از هشت میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان پرداخت شد تا بخشی از مشکلات خود را بر طرف کنند.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته رشد 68 درصدی داشته است.

وی یادآور شد: متقاضیان با معرفی ضامن می‌توانند این تسهیلات را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند که وام پرداختی تا سقف 10 میلیون تومان بدون کارمزد و بالاتر از آن تنها یک بار، سه درصد کارمزد برای آن دریافت می‌شود.

حسن‌زاده در بخش پایانی سخنان خود به طرح «قرض ماندگار» اشاره کرد و افزود: در طرح قرض ماندگار خیران مبلغی را به صورت بلاعوض به صندوق واریز می‌کنند تا در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه به فقرا و نیازمندان پرداخت شود.

مدیر شعب صندوق امداد ولایت اردبیل گفت: امیدواریم این طرح با استقبال خیران استان روبه‌رو شود تا سپرده‌گذاری مناسبی را شاهد باشیم.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)