تاریخ انتشار: 1402/12/10 09:29 حوزه انتشار: ستاد مرکزی شناسه خبر: 644716

اشتراک گذاری

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و دانشگاه علامه طباطبایی

کمیته امداد و دانشگاه علامه طباطبایی با هدف توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی در راستای توانمندسازی محرومان، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و دانشگاه علامه طباطبایی با هدف توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی در راستای توانمندسازی محرومان، با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی امضا شد.

همکاری در توسعه دانش و مطالعات و پژوهش‌های مرتبط با فقر، محرومتی‌زدایی و توانمندسازی، از مهمترین اهداف امضای این تفاهم‌نامه عنوان شده است.

همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و رویدادهای تخصصی با همکاری دو نهاد، در این تفاهم‌نامه پیش‌بینی شده است.

همکاری در زمینه مدیریت دانش و طالاعات مرتبط با امداد امام(ره) از دیگر موضوعات مورد توجه در تفاهم‌نامه کمیته امداد و دانشگاه علامه طباطبایی است.

هم‌افزایی حداکثری مراکز نیکوکاری دانشگاه با کمیته امداد در ارائه خدمت به دانشجویان نیازمند واجد شرایط و اجرای اردوهای جهادی مشترک نیز در این تفاهم‌نامه مورد توجه قرار گرفته است.

کمیته امداد در قالب این تفاهم‌نامه متعهد شد از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکترا در خصوص مصایل مرتبط با این نهاد، حمایت کند.

تورهای بازدید دانشجویان و اساتید از مناطق محروم و برگزاری اردوهای جهادی از دیگر موارد پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام