تاریخ انتشار: 1402/12/10 11:42 حوزه انتشار: ستاد مرکزی شناسه خبر: 644782

اشتراک گذاری

تقدیر رئیس کمیته امداد از وکلای نیکوکار و خدمات حقوقی به مددجویان

رئیس کمیته امداد از خدمات وکلای نیکوکار و اقدامات حقوقی برای خانواده‌های تحت حمایت تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز وکیل برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات کارکنان، کارشناسان و مدیران حوزه حقوقی کمیته امداد، گفت: اقدامات ارزشمندی در حوزه حقوقی کمیته امداد برای مددجویان انجام شده که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه‌های کمیته امداد با بخش‌های مختلف قوه قضاییه افزود: ارتباط کمیته امداد با مجموعه دستگاه قضایی که با همکاری خوب رئیس قوه قضاییه و دادستان کل کشور میسر شده است، توفیقات بزرگی را در راه خدمت به خانواده‌های تحت حمایت سبب شده است.

رئیس کمیته امداد بر ارائه آموزش‌های حقوقی به مددجویان تاکید کرد و گفت: در سال جاری ۷۸۱ دوره آموزشی با شرکت ۳۱ هزار مخاطب از جامعه هدف کمیته امداد برگزار شده است.

وی از تفاهم‌نامه با بسیج حقوقدانان برای ارائه آموزش‌های حقوقی به مددجویان خبر داد و تصریح کرد: آموزش‌های حقوقی در پیشگیری از مشکلات و تشکیل پرونده‌های حقوقی بسیار موثر است.

بختیاری خاطرنشان کرد: ارائه خدمات حقوقی در چارچوب سامانه هوشمند امداد و ارتباط با سامانه ثنا به نتایج خوبی رسیده و باید توسعه یابد.

وی به راه‌اندازی مراکز نیکوکاری قضات اشاره کرد و افزود: ظرفیت خوبی در میان قضات و مقامات قضایی برای نیکوکاری وجود دارد که راه‌اندازی مراکز نیکوکاری می‌تواند تسهیل‌گر امر خیر باشد.

انتهای پیام