ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 10 هزار مددجوی زنجانی

کد :
69961
آخرین به روزرسانی :
20 تیر 1403 - 09:23

از پیشنهاد صفحه « ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 10 هزار مددجوی زنجانی» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
اشتغال و خودکفایی
فرهنگی و تربیتی
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 10 هزار مددجوی زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: طی سه سال گذشته 10 هزار نفر از مددجویان زنجانی از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ روح اله صالحی اظهار کرد: ارائه آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد در توانمندسازی آنهاست.

وی با بیان اینکه آموزش، یک رکن اساسی در تکمیل خدمات اشتغال کمیته امداد است، گفت: با هماهنگی فنی و حرفه‌ای استان، ‌آموزش‌های مهارتی به خانواده‌های مددجوی تحت حمایت ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بیان کرد: کمیته امداد، ایجاد مهارت برای مددجویان تحت حمایت این نهاد را به‌شکل مستمر پیگیری و براساس نیازسنجی انجام‌شده پس از انجام آموزش‌های لازم با ارائه تسهیلات، زمینه جذب آنها در بازار کار را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه آموزش مددجویان برای اجرای موفق طرح‌های اشتغال‌زایی انجام می‌شود، افزود: تعداد زیادی از مددجویان کمیته امداد با همکاری فنی و حرفه‌ای، مهارت‌های لازم را کسب کرده و با ایجاد اشتغال، از چرخه حمایتی این نهاد خارج شده‌اند.

صالحی گفت: در سه سال گذشته 10 هزار مددجوی زنجانی به مبلغ 3 میلیارد و 596 میلیون تومان از خدمات آموزشی این نهاد بهره مند شدند.

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)