ایجاد 416 طرح صنایع دستی برای مددجویان هنرمند اصفهانی

کد :
69241
آخرین به روزرسانی :
22 خرداد 1403 - 10:14

از پیشنهاد صفحه «ایجاد 416 طرح صنایع دستی برای مددجویان هنرمند اصفهانی» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
مشارکت‌های مردمی

ایجاد 416 طرح صنایع دستی برای مددجویان هنرمند اصفهانی

برای مددجویان هنرمند تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته، 416 طرح صنایع دستی ایجاد و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با گرامیداشت هفته صنایع دستی، به اجرا و راه اندازی 17 هزار و 769 طرح اشتغال برای مددجویان در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: از این تعداد، 416 طرح در زمینه صنایع دستی توسط مددجویان هنرمند اجرا شده است.

احمد رضایی بر ضرورت حمایت از بازار فروش تولیدات مددجویان تاکید کرد و ادامه داد: برای حمایت از تولیدات صنایع دستی مددجویان و دسترسی به بازارهای مناسب برای فروش محصولات علاوه بر بسترسازی حضور مجریان طرح ها در نمایشگاه های ملی، استانی و محلی، استفاده از سکوهای مجازی از جمله دیجی کالا، باسلام، آچاره و... نیز در اولویت برنامه های پایدارسازی اشتغال قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز توجه به طرح های صنایع دستی برنامه ریزی شده، افزود: کارشناسان حوزه اشتغال در اداره کل کمیته امداد استان با هدف بهبود بسترهای معرفی و عرضه محصولات، درخصوص برندسازی و ثبت علامت تجاری به مجریان طرح های اشتغال، مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه می کنند و در این مسیر تاکنون 15 طرح، برندسازی شده که از این تعداد دو طرح از تولیدات صنایع دستی مددجویان با علامت تجاری ثبت شده در حال فعالیت می باشند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان همچنین با اشاره به نقش آموزش برای تولید کسب و کار مددجویان، گفت: برای پایدارسازی مشاغل مددجویان معتقدیم باید در سه سطح آموزش، ترویج و بازاریابی در زمینه تولید و فروش صنایع دستی بیش از پیش بپردازیم.

انتهای پیام/

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)